O nás

o nas

Kdo jsme?

Horliví cestovatelé, kteří našli zalíbení v poznávání bylin, přírodních produktů, superpotravin a cestě ke zdraví. Našim úkolem je přinést na český trh kvalitní, vlastní zkušeností odzkoušené produkty, které splní všechny vaše přání, ať už potřebujete energii, soustředění, lepší výkon, ale i detoxikaci, zlepšení spánku a zmírnění stresu. Každým rokem se snažíme navštěvovat exotická místa a naše dodavatele, pro udržení prémiové kvality a vztahem mezi našimi dodavateli, ale i vámi klienty.

O světě Gana Herbs

Původní myšlenka byla vytvořit komplexní stránku o bylinných produktech a zdraví. Poskytnout lidem ověřené informace a zároveň i vlastní zkušenost. Ať už potřebujete zvýšit koncentraci jako student, či grafik, zvýšit výkon v posilovně, nebo naopak snížit stres jako manažer společnosti. Jsme tu pro vás všechny.

Místní farmáři a výrobci

Příběh o tom, jak jsme se v Indonésii seznámili s místními farmáři, kteří nám ukázali své plantáže s velice rozsáhlým výkladem, aby jsme tak zjistili info o kvalitě produktu a jak je důležitá ruční a individuální péče o každý produkt.

Od farmářů až k vám domů

Rozhodnutí, že chceme zákazníkům dodávat kvalitní produkty od místních farmářů až k nim domů a dopřát jim takt to nejlepší, co daná země nabízí je u nás samozřejmostí.

Naše začátky

První přírodní produkty Asie jsme zkoušeli během našich cest, kdy jsme se rozhodli poslat první balíček do ČR, který byl rozdán mezi naše nejbližší. Po pár dnech se po produktu zaprášilo a my poslali první větší množství, které se zase rozdalo kamarádům, jejich známým a tak jsme se rozhodli shromáždit všechny informace, zkušenosti a námi ověřené produkty na jedno místo.